شما اینجا هستید

پاسخ به سوالات متداول

توجه کنید که با توجه به نوع دستگاه شما، ممکن است بارگذاری ویدیو بدون هیچ "عکس العمل" ظاهری اتفاق بیفتد. اگر در بالای مرورگر خود یک نوار رنگی مشاهده میکنید، این بدان معناست که ویدیوی شما در حال بارگذاری است. ممکن است نوار هم حرکتی نداشته باشد اما شما صبور باشید. اگر ویدیوی شما حجم و فرمت مناسب داشته باشد بسته به سرعت اینترنت شما، بارگذاری ممکن است سریع و یا کند اتفاق بیفتد.

خیلی اوقات دیده شده است که هنرجویان از شکلک های مخصوص به نرم افزار و اپلیکیشن هایی همچون تلگرام و ... استفاده میکنند. دقت کنید که این شکلک ها مخصوص فضای آن نرم افزار و اپلیکیشن طراحی شده است و توسط سایت ما ساپورت نمیشود. لذا در هنگام ارسال نظر، از این شکلک ها استفاده نکنید.

بله. این مورد هم بخاطر پاسخگویی بهینه اساتید قرار داده شده است. در صورتی که چندین ویدیو برای استاد ارسال کنید ممکن است یک یا چند ویدیو از بررسی استاد جا بماند. لذا بهتر است که تمرینات خود را در قالب یک ویدیو ارسال کنید. بدین منظور شما میتوانید تمام تمرینات را پشت سر هم و در یک ویدیو اجرا کنید و یا با نرم افزارها و یا اپلیکیشن های مربوطه، ویدیوهای خود را به هم بچسبانید. بدین منظور میتوانید عبارت "video joiner" را برای یافتن نرم افزار و یا اپلیکیشن های مناسب جستجو کنید.

شما میتوانید از طریق نرم افزارها و یا اپلیکیشن های "کاهش حجم" اقدام به کم کردن حجم ویدیوی خود کنید. تنها کافیست که عناوینی همچون "video compressor" ، "reduce video size" و از این دست را برای پیدا کردن نرم افزارها و یا اپلیکیشن های مرتبط جستجو کنید.

حجم ویدیوها، باید حداکثر ١٠٠ مگابایت باشد. توجه کنید که این محدودیت، بجهت نظم بیشتر در پاسخگویی توسط اساتید قرار داده شده است. از آنجا که اساتید باید ویدیوهای ارسالی هنرجویان را در وقت مقرر بررسی کنند، در صورتیکه حجم ویدیوها بالا باشد فرایند دانلود و پاسخگویی توسط اساتید به کندی انجام خواهد شد.

اگر سوال خود را در بالا پیدا نکردید می توانید سوال خود را از طریق این فرم ارسال کنید.