شما اینجا هستید

پاسخ به سوالات متداول

برای ثبت نام و آغاز آموزش، باید اطلاعات شما در سایت ثبت شود. بدین منظور از طریق لینک عضویت http://4faslmusic.ir/user/register باید اقدام به ساختن حساب کاربری خود کنید. پس از آن، شما صاحب یک پروفایل کاربری میشوید که میتوانید اقدامات بعدی مربوط به آموزش خود را از آنجا انجام دهید.

جهت ورود به سایت، شما نیاز به نام کاربری دارید. این نام میتواند هرچیزی باشد، فقط آن را باید به خاطر بسپارید. در صورتی که نام کاربری مورد نظر شما، توسط کاربر دیگر انتخاب شده باشد، شما باید نام کاربری دیگری برای خود انتخاب کنید.

جهت ورود به سایت، علاوه بر نام کاربری، شما نیاز به یک پسوورد (گذرواژه) دارید. گذرواژه نیز مانند نام کاربری، به دلخواه شما انتخاب میشود و فقط لازم است که آن را بخاطر بسپارید. گذرواژه ی انتخابی شما کاملا امن بوده و ما از محتوای آن مطلع نخواهیم شد.

در هنگام ساختن حساب کاربری، شما باید ایمیل (پست الکترونیک) خود را وارد نمایید. تایید عضویت و ثبت نام در دوره های آموزشی، اخبار و ... به ایمیل شما وارد میشود. اما در صورتیکه ایمیل ندارید هم میتوانید برای خود حساب کاربری بسازید. بدین منظور با وارد کردن یک ایمیل ناموجود (مثلا fch@rfc.com ) میتوانید اقدام به ساختن حساب کاربری خود کنید. البته توجه داشته باشید که حتما اطلاعات دیگر از قبیل شماره تماس و نام و نام خانوادگی خود را صحیح وارد نمایید تا در صورت لزوم بتوانیم با شما تماس حاصل کنیم. 

شما میتوانید در این قسمت، ساز دیگری را انتخاب کنید و حساب کاربری خود را بسازید، و هنگام اضافه شدن ساز مورد علاقه تان، در دوره های آموزشی آن شرکت کنید. 

با زدن تیک "من ربات نیستم" سوالاتی از شما پرسیده میشود که باید آنها را پاسخ دهید. بعد از پاسخ دادن به آنها، میتوانید عضویت خود را کامل کنید.

پس از ساختن حساب کاربری، میتوانید از طریق لینک ثبت نام به آدرس http://4faslmusic.ir/get-started جهت ثبت نام در دوره ی آموزشی مورد نظر خود اقدام فرمایید. 

اگر سوال خود را در بالا پیدا نکردید می توانید سوال خود را از طریق این فرم ارسال کنید.