شما اینجا هستید

پاسخ به سوالات متداول

آموزش موسیقی (حضوری و مجازی) هرکدام نسبت به دیگری مزایا و معایب خاص خود را دارند. در آموزشگاه مجازی چهارفصل، به جهت کیفیت بالای آموزش و استفاده از کادر متخصص و مجرب، سعی شده است که معایب آموزش مجازی را به حداقل رسانده و ضمن استفاده از مزایای آن، به پیشبرد هرچه دقیق تر و اصولی تر آموزش کمک کرد.

پس از ثبت نام در دوره ی آموزشی مورد نظر، آموزش شما آغاز میشود. به این صورت که مبحث درسی به صورت فیلم آموزشی در پورتال برای شما ارسال میشود. شما با دیدن فیلم، مباحث را فرا میگیرید و تمریناتی را که استاد از شما خواسته است انجام میدهید. پس از تسلط روی مباحث و تمرینات، ویدیوی تمرین خود را ارسال کرده، استاد ویدیوی شما را بازنگری میکند، ایرادات شما را گوشزد میکند و در صورت صلاحدید درس جدید را به شما ارائه میدهد. میتوانید نحوه ی کار را در لینک زیر مطالعه کنید:

http://4faslmusic.ir/node/66

خیر. در آموزش به صورت آنلاین، هنرجو و استاد باید در لحظه و از طریق رابط های کاربری با همدیگر در ارتباط باشند. این روش علیرغم مزایایی که دارد، دارای معایبی میباشد از جمله "کاهش کیفیت بعلت سرعت اینترنت"، "محدودیت های زمانی"، "کیفیت پایین ویدیوها" و .... آموزش مجازی در سایت چهارفصل با تهیه ی ویدیوهای آموزشی با کیفیت بالا برای هنرجویان صورت میگیرد، و ویدیوهای رفع اشکال استاد نیز برای هنرجویان ارسال میشود. در این روش علاوه بر "کاهش محدودیت زمانی" به "بالابردن کیفیت آموزشی" اندیشیده شده است. البته شرایطی برای هنرجویان و اعضای محترم در نظر گرفته شده است که در صورت تمایل میتوانند از جلسات مشاوره و رفع اشکال "آنلاین" با اساتید استفاده کنند. 

شما میتوانید با ارسال "تیکت" در بخش پشتیبانی، سوالات خود را بپرسید. کارشناسان ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهند داد.

لینک بخش پشتیبانی:

http://4faslmusic.ir/user/support

برای ارسال سوال خود در بخش پشتیبانی حتما باید اقدام به عضویت در سایت کرده باشید. لینک عضویت (رایگان):

http://4faslmusic.ir/user/register

شما میتوانید در بخش پشتیبانی (قسمت تعیین سطح)، یک ویدیوی تصویری از نوازندگی خود و همچنین توضیحات در مورد آموزش خود را ارسال بفرمایید. استاد ویدیو و توضیحات شما را بررسی میکنند و برای ثبت نام شما را راهنمایی خواهند کرد.

لینک بخش پشتیبانی:

http://4faslmusic.ir/user/support

برای وارد شدن به بخش پشتیبانی حتما باید اقدام به عضویت در سایت کرده باشید.

پس از ثبت نام در دوره های مجازی، در پورتال شخصی خود در سایت چهارفصل، قسمت "تمرینات" برای شما فعال میشود و شما میتوانید تمرینات خود را در همان قسمت بارگذاری نمایید. استاد در روز مشخص شده، تمرینات هنرجویان را بررسی میکنند و به شما پاسخ میدهند.
اگر سوال خود را در بالا پیدا نکردید می توانید سوال خود را از طریق این فرم ارسال کنید.