شما اینجا هستید

پاسخ به سوالات متداول

سوالات متداول

در این بخش می‌توانید پاسخ به سوالات متداول اعضای ما را در رابطه با نحوه ی کار چهارفصل بیابید.

از طریق لینک زیر میتوانید برای آموزش ساز مورد نظر ثبت نام کنید:

http://4faslmusic.ir/get-started

قبل از ثبت نام باید از طریق لینک زیر اقدام به عضویت کنید:

http://4faslmusic.ir/user/register

آموزش موسیقی، مانند آموزش هر حرفه و هنری، انتها ندارد. در آموزشگاه مجازی چهارفصل، شرایطی فراهم شده است که هنرجویان از مراحل مقدماتی تا پیشرفته میتوانند آموزش ببینند. پیشرفت در آموزش، به خود شما، اشتیاق و تلاش شما بازمیگردد. 

آموزش موسیقی (حضوری و مجازی) هرکدام نسبت به دیگری مزایا و معایب خاص خود را دارند. در آموزشگاه مجازی چهارفصل، به جهت کیفیت بالای آموزش و استفاده از کادر متخصص و مجرب، سعی شده است که معایب آموزش مجازی را به حداقل رسانده و ضمن استفاده از مزایای آن، به پیشبرد هرچه دقیق تر و اصولی تر آموزش کمک کرد.

پس از ثبت نام در دوره ی آموزشی مورد نظر، آموزش شما آغاز میشود. به این صورت که مبحث درسی به صورت فیلم آموزشی در پورتال برای شما ارسال میشود. شما با دیدن فیلم، مباحث را فرا میگیرید و تمریناتی را که استاد از شما خواسته است انجام میدهید. پس از تسلط روی مباحث و تمرینات، ویدیوی تمرین خود را ارسال کرده، استاد ویدیوی شما را بازنگری میکند، ایرادات شما را گوشزد میکند و در صورت صلاحدید درس جدید را به شما ارائه میدهد. میتوانید نحوه ی کار را در لینک زیر مطالعه کنید:

http://4faslmusic.ir/node/66

شما میتوانید در بخش پشتیبانی (قسمت تعیین سطح)، یک ویدیوی تصویری از نوازندگی خود و همچنین توضیحات در مورد آموزش خود را ارسال بفرمایید. استاد ویدیو و توضیحات شما را بررسی میکنند و برای ثبت نام شما را راهنمایی خواهند کرد.

لینک بخش پشتیبانی:

http://4faslmusic.ir/user/support

برای وارد شدن به بخش پشتیبانی حتما باید اقدام به عضویت در سایت کرده باشید.

شما میتوانید با ارسال "تیکت" در بخش پشتیبانی، سوالات خود را بپرسید. کارشناسان ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهند داد.

لینک بخش پشتیبانی:

http://4faslmusic.ir/user/support

برای ارسال سوال خود در بخش پشتیبانی حتما باید اقدام به عضویت در سایت کرده باشید. لینک عضویت (رایگان):

http://4faslmusic.ir/user/register

ثبت نام در دوره های آموزشی چهارفصل بصورت ماهیانه بوده و در هر هفته، یک جلسه ی آموزشی برای شما تدارک دیده شده است. در هر جلسه، شما مطالب آموزشی را فرا میگیرید و تمریناتی که استاد برای شما مشخص کرده است را باید در طول هفته انجام دهید و به سطح مطلوب برسانید. لازمه ی آموزش صحیح و اصولی، تمرینات منظم است که هر هفته زیر نظر استاد، تمرینات شما بررسی میشود و دروس جدید و همچنین تمرینات بیشتر برای شما توسط استاد ارائه خواهد شد.

خیر. یادگیری همزمان 2 یا چند ساز در شروع کار، از طرف اساتید و مجموعه ی آموزشی چهارفصل مورد تایید نمیباشد.
پس از ثبت نام، در پورتال شخصی خود در سایت چهارفصل، قسمت "تمرینات" برای شما فعال میشود و شما میتوانید تمرینات خود را در همان قسمت بارگذاری نمایید. استاد در روز مشخص شده، تمرینات هنرجویان را بررسی میکنند و به شما پاسخ میدهند.
اگر سوال خود را در بالا پیدا نکردید می توانید سوال خود را از طریق این فرم ارسال کنید.