شما اینجا هستید

معرفی مجموعه

1395-12-08 21:05

بنام خدا

 

 

مجموعه ی آموزشی چهارفصل، با همکاری اساتید برجسته ی موسیقی کشور، با کارنامه های درخشان، تیم قوی تصویربرداری و تولید محتوا و طراحی وبسایت، در پاییز ۹۵ فعالیت خود را آغاز کرد. طراحی هسته ی اولیه بهمراه تست سیستم و بازخورد مناسب آن از مدتها قبل در حال پیگیری و بررسی بوده و با حرکت رو به رشد خود، ضعفها و محدودیتهای آن به حداقل رسیده است و اکنون آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان است.

 

در این سیستم که بصورت "تبادلات ویدیویی" طراحی شده است، آموزش بسیار ساده، دقیق و کاربردی در ۳ مرحله صورت میگیرد. 

۱. ارائه ی مبحث آموزشی به شما
۲. تحویل تمرینات از جانب شما
۳.  بازخورد از جانب استاد

 

ارائه ی مبحث آموزشی 
مطالب آموزشی با بالاترین دقت و کیفیت، بصورت فایل تصویری اچ دی برای شما ارسال میشود. شما باید ویدیو رو تماشا کنید، نکات آموزشی رو بخوبی فرا بگیرید و تمرینات داده شده رو انجام دهید.

 

تحویل تمرینات
سپس باید از تمرینات خود فیلم گرفته و در روز اعلام شده از طریق پورتال مخصوص خودتون در سایت چهارفصل برای استاد ارسال کنید.

 

بازخورد
استاد فیلم شما و تمرینات شما را خواهد دید و با ارسال فایل ویدیویی، به رفع اشکال شما خواهد پرداخت و در صورت صلاحدید مبحث آموزشی بعدی رو براتون ارسال خواهد کرد و هر هفته به همین شکل پیش خواهید رفت تا روند آموزش شما به درستی و بر پایه ی اصول و یادگیری صحیح شکل بگیرد.

 

لازم به ذکر است که هدف مجموعه آموزش موسیقی به روش صحیح و اصولی به شماست. هدف صرفا تولید فیلمهای آموزشی نیست و مطمئنا آموزش موسیقی باید حتما زیر نظر مربی متخصص در این زمینه صورت بگیرد.

در سایت چهارفصل ما برای شما بستر مناسبی را فراهم کرده ایم که براحتی و با بالاترین کیفیت زیر نظر اساتید مجرب و به شیوه ای اصولی موسیقی را فرا بگیرید.

 

 

اشتراک مطلب در: 

مطالب مرتبط

هیچ تگی انتخاب نشده است.